Open Procurement Albania

Loti 9 - Atropine sulphate 1 mg/1 ml

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Loti 9 - Atropine sulphate 1 mg/1 ml.
Oferta fituese eshte 48.6 leke pa TVSH cmim per njesi.
Nr. Reference REF-02270-12-27-2018
Vlera / Fondi Limit 486 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Alfarmakos
ALDOSCH -FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Alfarmakos SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 486 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 486 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.“ALDOSCH -FARMA ”SHPK :
  Skualifikohet per oferte te gabuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Universitar i Traumės REF-02270-12-27-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.08 - Dt.25-02-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.