Open Procurement Albania

Blerje lende djegese palet

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje lende djegese palet
Nr. Reference REF-02540-12-28-2018
Vlera / Fondi Limit 15 583 200,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues IGMA SHPK
SULOLLARI KLIMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 15 583 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 18 699 840,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.SULOLLARI KLIMA SHPK:
  Per shkak te mos paraqitjes se dokumentave te kerkuara , pervec Niptit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Koco Gliozheni" Tiranė REF-02540-12-28-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.06 - Dt.11-02-2019
  Lidhja e Kontratės Nr.07 - Dt.18-02-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.