Open Procurement Albania

Blerje kite reagente

Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Institucion Kontraktues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kite reagente- Burimi i financimit - Tė ardhura nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 062 690,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 14-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 14-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Euromed SHPK - KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 018 896,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 822 675,00
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 javė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.9 - Dt.07-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.25-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.