Open Procurement Albania

Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj .

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll
Objekti i Tenderit Blerje lende djegese pelet druri, per kaldajat e Spitalit Devoll Marreveshje Kuader - me nje operator ekonomik ku te gjitha kushtet jane te percaktuara - me afat 12-Muaj .
Nr. Reference REF-03051-01-03-2019
Vlera / Fondi Limit 2 329 589,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 15-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues IGMA
LAURETA PLEPI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 326 104,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-01-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:

  1. LAURETA PLEPI:
  Nuk ka paraqitur formular oferte dhe as dokumentacion sipas dokumentacionit te kerkuar nga Ak ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Devoll REF-03051-01-03-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.