Open Procurement Albania

BLERJE VIDIO UNIT ENT

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit BLERJE VIDIO UNIT ENT
Nr. Reference REF-04188-01-17-2019
Vlera / Fondi Limit 7 901 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-01-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 28-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues FEDOS
BIOMETRIK ALBANIA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • FEDOS SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 890 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 468 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 25-02-2019
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm :

  1. M.C.CATERING sh.p.k:
  Ne zbatim te ligjit nr 9643 date 20.11.2006 Per Prokurimin Publik ne fuqi, Operatori ekonomik skualifikohet per mungese dokumentacioni te meposhtem :
  •Mungon Leja Higjeno Sanitare
  •Vertetetim OSHEE per muajin Dhjetor 2018
  •Nuk disponononte Makine frigoriferike
  •Nuk kishte certifikate ISO 2018
  •Nuk kishte certifikate shendetesore AKU
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.11-03-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.