Open Procurement Albania

Supervizim i Rikonstruksionit te Godines se Pediatrise - Marrėveshje Kuadėr me disa Operatorė Ekonomik ku jo tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, me afat 26 muaj

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Durrės
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Durrės
Objekti i Tenderit Supervizim i Rikonstruksionit te Godines se Pediatrise - Marrėveshje Kuadėr me disa Operatorė Ekonomik ku jo tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, me afat 26 muaj
Nr. Reference REF-81949-08-03-2018
Vlera / Fondi Limit 2 109 944,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 06-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues TAULANT SHPK SHPK
B-VAAL ENGINEERING SHPK
C.E.C GROUP SHPK
DERBI-E SHPK
Gjeokonsult & co SHPK
HE & SK 11 SHPK
M.A.K.STUDIO SHPK
HMK-CONSULTING SHPK
NOVATECH STUDIO SHPK
Tirana New Supervisor SHPK & Vler Invest SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Tirana New Supervisor - VLER-INVEST - HMK - Consulting - TAULANT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 14-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 576 150,08
  Data e lidhjes sė kontratės 07-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 26 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.B-VAAL ENGINEERING:
  Mosplotesim i Kritereve sipas kerkesave ne DST.

  2.DERBI-E :
  Mosplotesim i Kritereve sipas kerkesave ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Fitues te procedures jane:
  1. TIRANA NEW SUPERVISOR Tirane Tirane TIRANE Njesia Bashkiake nr.7, Rruga Shefqet Musaraj, Pallati 52, Ap. 29, Kati 7, me Nipt L21311040P dhe VLER INVEST SHPK Tirane Tirane TIRANE Njesia Bashkiake nr.6, Rruga Shefqet Musaraj, Pallati nr.52, Kati 7, Ap.nr.29, Mbrapa Universitetit Europian me Nipt K81721022P;
  2. TAULANT SHPK Tirane Tirane TIRANE Njėsia Bashkiake nr.5, Rruga "Gjik Kuqali", pallati nr.23/2, shkalla nr.1, apartamenti nr.1, kati I-rė. me Nipt K61617040L;
  3. HMK-CONSULTING SHPK Tirane Tirane TIRANE Rruga Zef Jubani, pallati ''Bjorn'', sh 3/5, ap.C/1, hyrja 20 me Nipt L57129604Q se ofertat e paraqitura, me njė vlerė tė pėrgjithshme prej 1.697.232 leke (nje miljon e gjashteqind e nentedhjet e shtate mije e dyqind e tridhjet e dy) janė identifikuar si ofertat e suksesshme.
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.38 - Dt.24-09-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.02 - Dt.14-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.