Open Procurement Albania

Trajtimin e mbetjeve spitalore pėr SUT Marrėveshje Kuadėr me nje Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė pėriudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i Marreveshjes Kuader

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Trajtimin e mbetjeve spitalore pėr SUT Marrėveshje Kuadėr me nje Operator Ekonomik ku tė gjitha kushtet janė tė pėrcaktuara, pėr njė pėriudhė 12 mujore nga nėnshkrimi i Marreveshjes Kuader.

Fondi limit eshte 462.5 (katėrqind e gjashtėdhjetė e dy pikė pesė) Lekė pa TVSH, ku fondi limit nėnkupton ēmimin tė pėrllogaritur pėr njėsi pėr njė kilogram mbetje spitalore te trajtuara.

Oferta fiuese ka vleren :462.50 leke pa TVSH.
Nr. Reference REF-66199-04-30-2018
Vlera / Fondi Limit 463,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 25-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues ECO RICIKLIM SHPK
Medi –TEL SHPK
EUROGJICI SECURITY SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ECO RICIKLIM
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit 27-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8 658 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Medi –TEL Sh.p.k
  Oferta e paraqitur nga ky operator eshte mbi fondin limit te percaktuar nga Autoriteti Kontraktor.
  2. EUROGJICI SECURITY Shpk
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  . 3. BYLIS PHARMA Shpk
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.03 - Dt.21-01-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.