Open Procurement Albania

Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
Objekti i Tenderit Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime
Nr. Reference REF-18878-04-18-2019
Vlera / Fondi Limit 173 299,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ERDIS
NELSA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERDIS 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 172 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-05-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė s’kualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Operatorin Ekonomik: “NELSA” Sh.p.k:
  Pėrkatėsisht pėr arsyet e mėposhtėm:
  • Nuk pėrmbushet gėrma “b”/ 2. Kriteret e veēanta tė kualifikimit
  • Nuk pėrmbushet gėrma “ē”/ 2. Kriteret e veēanta tė kualifikimit
  • Nuk pėrmbushet pika 6/ 2.3 Pėr kapacitetin teknik:/ 2. Kriteret e veēanta tė kualifikimit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Mat
  Objekti i Tenderit Loti Nr. 4: Blerje Fruta Perime
  Nr. Reference REF-05946-01-31-2019
  Vlera / Fondi Limit 173 299,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 01-02-2019
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-02-2019
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-02-2019
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2019
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.09 - Dt.04-03-2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.