Open Procurement Albania

Trajtimin e mbetjeve spitalore per SUT

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Trajtimin e mbetjeve spitalore per SUT.
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit .
Nr. Reference REF-07174-02-11-2019
Vlera / Fondi Limit 28 698 125,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 12-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
  • ECO RICIKLIM
  • Oferta fituese Lekė pa TVSH 28 543 000,00
    Data e shpalljes sė fituesit 08-04-2019
    Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
    Data e lidhjes sė kontratės
    Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
    Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
    Ankesa
    Arsyeja e Anulimit
    Shėnime
    Transaksione Thesari
  • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
  • Buletini i Prokurimeve Publike
    Njoftimi i Tenderit
    Dokumentat Standarde tė Tenderit
    Shpallja e Fituesit
    Lidhja e Kontratės


    Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


    Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

    Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.