Open Procurement Albania

Loti IV. Blerje shtypshkrimesh per Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbreteresha Geraldina

Autoritet Prokurues Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Loti IV. Blerje shtypshkrimesh per Spitalin Universitare Obstetrik - Gjinekologjik Mbreteresha Geraldina
Nr. Reference REF-10209-02-22-2019
Vlera / Fondi Limit 1 637 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-02-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-03-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 20-03-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues Adel CO SHPK
CLASSIC PRINT SHPK
DYNAMICX SHPK
INPRESS SHPK
KRISTALINA.KH SHPK
Shtepia botuese shtypshkronja MORAVA SHPK
RAMA-GRAF SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Inpress
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 003.13 leke per njesi.
  Data e shpalljes sė fituesit 26-08-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 2 vite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Kanė marrė pėrgjigje nga Organi Qendror Blerės nė datė 15.04.2019; 12.07.2019; 30.07.2019.
  Kanė marrė pėrgjigje nga KPP nė datė:14.05.2019; 25.06.2019; 06.08.2019
  Fituesi eshte konfirmuar permes vendimit te KPP-se.

  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1) Arsyet e skualifikimit tė “RAMA-GRAF ” SHPK.
  • Nė bazė tė vendimit tė Komisionit tė Prokurimit Publik nr. 400/2019 me datė 25.06.2019.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Agjencia E Blerjeve Tė Pėrqendruara REF-10209-02-22-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.