Open Procurement Albania

Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike ne ambjentet e QKUM.

Autoritet Prokurues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Institucion Kontraktues Shėrbimi Kombėtar i Urgjencės
Objekti i Tenderit Sherbim i ruajtjes dhe sigurise fizike ne ambjentet e QKUM.

Fondi limit pėr 12 muaj: 6.494.811,56 lekė pa TVSH.
Fondi limit pėr njė vendroje me 4.98 roje pėr njė muaj: 298.701,21 lekė pa TVSH.
Fondi limit pėr njė vendroje me 3.32 roje pėr njė muaj: 211.366,41 lekė pa TVSH.
Fondi limit pėr shėrbimin e vėzhgimit me 5 kamera pėr njė muaj: 31.166,66 lekė pa TVSH.
Nr. Reference REF-19489-04-24-2019
Vlera / Fondi Limit 6 494 812,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 06-05-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TONI-SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 5 413 817,56
  Data e shpalljes sė fituesit 07-06-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.