Open Procurement Albania

Lot.4 “Rikonstruksion i disa QSH- ve nė qarqet Gjirokastėr, Vlorė dhe Fier”

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Objekti i Tenderit Lot.4 “Rikonstruksion i disa QSH- ve nė qarqet Gjirokastėr, Vlorė dhe Fier”
Nr. Reference REF-16406-04-02-2019
Vlera / Fondi Limit 95 246 385,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-04-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-05-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 03-04-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-93
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 76 134 140,83
  Data e shpalljes sė fituesit 09-07-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 154 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.