Open Procurement Albania

Sigurimi i shendetit te studentit specializant

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Sigurimi i shendetit te studentit specializant
Nr. Reference REF-31922-07-29-2019
Vlera / Fondi Limit 5 338 734,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-07-2019
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 23-08-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 23-08-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues INSIG
SICRED
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sicred SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 064 296,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-09-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa NUk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar operatorėt ekonomikė tė mėposhėm:
  1. “INSIG” SH.A:
  Operatori ekonomik nuk kualifikohet sepse nuk ka paraqitur ofertėn ekonomike me objektin e kėrkuar nga Autoriteti Kontraktor pėr kėtė procedurė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Universiteti i Mjekėsisė Tiranė REF-31922-07-29-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde tė Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.