Open Procurement Albania

Blerje bilete transporti ajror vajtje-ardhje, Tirane- Bruksel (Belgjike)-Tirane, cope 1 (nje)

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Fondit të Sigurimit Të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor Elbasan
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Fondit të Sigurimit Të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje bilete transporti ajror vajtje-ardhje, Tirane- Bruksel (Belgjike)-Tirane, cope 1 (nje)
Nr. Reference REF-35336-09-09-2019
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Blerje Dinamike
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 09-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 10-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 10-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AMADEUS TRAWELL AND TOURS
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 132 000,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-09-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.