Open Procurement Albania

SHËRBIMIN PRIVAT TË SIGURISË FIZIKE TE DSHS-KURBIN

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin
Objekti i Tenderit SHËRBIMIN PRIVAT TË SIGURISË FIZIKE TE DSHS-KURBIN
Nr. Reference REF-36051-09-16-2019
Vlera / Fondi Limit 3 352 000,00
Lloji i Kontrates Publike Shërbime Publike (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 17-09-2019
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-09-2019
Data e mbajtjes se tenderit 27-09-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues NAZERI 2000
GUARD & RICA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Nazeri 2000 SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 3 160 218,16
  Data e shpalljes se fituesit 27-01-2020
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Drejtoria e Shërbimit Spitalor Kurbin REF-36051-09-16-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Dokumentat Standarde te Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  V E N D I M K.P.P 703/2019

  V E N D I M K.P.P 21/2020

  DST - E NDRYSHUAR SIPAS VENDIMIT TE KPP NR 703_2019


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.