Open Procurement Albania

Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Objekti i Tenderit Prodhim printim diplomash per njesite shpenzuese te UMT.

Fondi limit 1,215,900 (njëmilion e dyqind e pesëmbëdhjetë mijë e nëntëqind) lekë pa Tvsh nga i cili:

- Fakulteti i Mjekësisë 495 600 (katërqind e nëntëdhjetë e pesë mijë e gjashtëqind) Lekë (pa TVSH)
- Fakulteti i Shkencave Mjekësore Teknike 657 300(gjashtëqind e pesëdhjetë e shtatë mijë e treqind) Lekë (pa TVSH)
- Fakulteti i Mjekësisë Dentare 63 000 ( gjashtëdhjetë e tre mijë) Lekë (pa TVSH)
Nr. Reference REF-31581-07-25-2019
Vlera / Fondi Limit 1 215 900,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 20-08-2019
Data e mbajtjes se tenderit 20-08-2019
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ONUFRI SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 854 025,00
  Data e shpalljes se fituesit 04-09-2019
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Universiteti i Mjekësisë Tiranë REF-31581-07-25-2019
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.