Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekimi për pLotësimin e nevojave emergjente, të ndarë në Lote- Loti 4 - Materiale konsumi për monitorim - diagnostikë

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumës
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumës
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi për pLotësimin e nevojave emergjente, të ndarë në Lote- Loti 4 - Materiale konsumi për monitorim - diagnostikë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 22 600,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 26-02-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues P-N-G SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • P.N.G SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 22 600,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 27 120,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-02-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.9 - Dt.07-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.