Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 6 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-02-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 08-02-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues GORA SHPK
SECURITY KORCA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GORA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 6 214 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-02-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7 456 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 03-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 04-03-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm: 1.SECURITY KORCA SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.4 - Dt.02-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.8 - Dt.29-02-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.15-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.