Open Procurement Albania

Kite dhe reagent pėr laboratorėt spitalor pėr Spitalin Rajonal Fier

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Kite dhe reagent pėr laboratorėt spitalor pėr Spitalin Rajonal Fier- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 04-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BIOMETRIC ALBANIA SHPK
Genius SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 954 175,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 545 010,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 30-11-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm :
  1- Operatori Ekonomik BIOMETRIK ALBANIA SHPK
  . Nuk ka paraqitur asnje dokument per te vertetura realizimin e kesaj kontrate,nuk permbush kriteret ligjore te pergjithshme,kriteret finaciare,teknike dhe te vecanta
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.03-05-2016

  Kite dhe reagent pėr laboratorėt spitalor pėr Spitalin Rajonal Fier

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
  Objekti i Tenderit Kite dhe reagent pėr laboratorėt spitalor pėr Spitalin Rajonal Fier- Burimi i financimit - Tė ardhura nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 8 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-03-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 18-03-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30-11-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga operatorėt pjesemarrės nuk i ka plotėsuar kriteret e pėrcaktuara nė DST duke u ndodhur nė kėtė mėnyrė nė kushtet e mungesės sė konkurrencės
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.10 - Dt.15-03-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.12 - Dt.29-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.