Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Pamundėsi kohore pėr pėrgatitje tė njė oferte (ofertė teknike plus dokumentacion)
 • Tendera me vlerė mbi 800 mijė lekė dhe ne afat pėr dorėzim tė ofertės mė pak se 72 orė. Kjo ėshtė kohė e pamjaftueshme pėr plotėsim dokumentacioni dhe hartim oferte me specifikime teknike. Probabiliteti qė tenderi tė jetė ekspozuar mė herėt tek njė kompani klienteliste ėshtė i lartė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Dibėr
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private, pėr nevoja tė Drejtorisė sė Spitalit Rajonal Dibėr
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 709 800,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 15-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues Global security SHPK - SNAJPER SECURITY SHPK - RES-03 SECURITY SHPK - EUROGJICI SECURITY SHPK - INTERNATIONAL SECURITY SHPK - NAZERI 2000 SHPK - SAFE SHPK - KEVENJO SHPK - GRAND SECURITY SHPK - TREZHNJEVA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RES-03 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 691 690,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 984 451,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 01-04-2016 deri nė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.10 - Dt.15-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.31-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.07-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.