Open Procurement Albania

Blerje perime, fruta dhe vezė pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje perime, fruta dhe vezė pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 711 130,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 01-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Olta Sharra
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L32517203Q
 • Olta Sharra
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 711 133,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 053 360,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.15-03-2016