Open Procurement Albania

Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse pėr ngrohje

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Skualifikim i tė gjithė operatorėve konkurrues pėrveē fituesit
 • Autoriteti Prokurues ka skualifikuar tė gjithė operatorėt pjesėmarrės nė garė me ofertė mė tė ulėt se oferta fituese

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Marrje 2 kaldaja me qira pėr ngrohje me lėndė djegėse pėr ngrohje - Pellet nė S- U- Shefqet Ndroqi , Tiranė- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Ēmimi Dysheme Lekė 7 996 000,00
Lloji i Kontratės Publike Marrje me Qera
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 24-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Ludri SHPK
SULOLLARI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ludri SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 352 025,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 8 822 430,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. SULOLLARI SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST
  Nuk disponon Kontratė tė ngjashme me objekt tė njėjtė Prokurimi; 2. Nuk disponon dokument inspektimi nga DIPNP.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.