Open Procurement Albania

Blerje artikuj ushqimore- Loti 2 - Blerje qumėsht, veze, fruta, perime

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje artikuj ushqimore- Loti 2 - Blerje qumėsht, veze, fruta, perime- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 679 800,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 22-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MB KURTI SHPK - FERIT MYFTARI
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 640 230,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 768 276,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.18 - Dt.09-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.