Open Procurement Albania

Blerje kite e reagente laboratori

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje kite e reagente laboratori
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 333 330,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 6
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - GENIUS SHPK - O-E-S Distimed SHPK - KRIJON SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 099 030,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 518 836,00
  Data e lidhjes sė kontratės 19-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.16 - Dt.25-04-2016

  Blerje kite e reagente laboratori

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
  Objekti i Tenderit Blerje kite e reagente laboratori
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 3 333 330,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-03-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 29-03-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk janė pasqyruar tė gjitha kriteret e vecanta tė kualifkimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.