Open Procurement Albania

Blerje shtretėr pėr shėrbimin spitalor

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje shtretėr pėr shėrbimin spitalor
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 062 500,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 28-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 28-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 10
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK -BLERINA KAPEDANI- GEN-ALBFARMA SHPK- PAERA SHPK- BIOMETRIC ALBANIA SHPK- BYLIS PHARMA SHPK- Erzeni/SH SHPK- FEDOS SHOK- Montal SHPK- OES DISTRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 692 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-04-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 030 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.11 - Dt.21-03-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.16 - Dt.25-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.03-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.