Open Procurement Albania

Blerje materiale pastrimi pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje materiale pastrimi pėr nevojat e "Spitalit Psikiatrik Dr-Sadik Dinci, Elbasan"- Burimi i financimit - Vėnė nė dispozicion nga fondet pėr spitalin
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 495 010,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 03-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues AN&RA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • AN&RA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 490 005,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 188 006,00
  Data e lidhjes sė kontratės 03-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.21-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.