Open Procurement Albania

Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Elbasan
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore tė impiantistikės dhe pajisjeve tė hotelerisė pėr nevojat e spitalit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 625 390,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 25-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues 2Z KONSTRUKSION SHPK - LAZAJ 2002 SHPK - ALTEC SHPK - AVDULI SHPK - COLOMBO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LAZAJ 2002 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 313 714,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-042016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 776 457,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės deri me 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.30-05-2016

  Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės, pajisjeve tė hotelerisė, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė

  Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorė
  Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtje e objekteve ndėrtimore, impiantistikės, pajisjeve tė hotelerisė, pėr nevoja tė Spitalit Psikiatrik "Ali Mihali" Vlorė
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 3 036 920,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 29-03-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 04-04-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 04-04-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet pėr gabime nė pėrllogaritjen e fondit limit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.15 - Dt.18-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.