Open Procurement Albania

Blerje artikuj pastrimi

Njė shėnim me RedFlag ėshtė njė fakt, ngjarje, ose grup i rrethanave ose informacione tė tjera qė mund tė tregojnė njė shqetėsim apo ekspozim dhe mbi rrezik potencial tė pajtueshmėrisė ligjore pėr sjellje tė paligjshme ose joetike tė biznesit, veēanėrisht nė lidhje me praktika korruptive dhe mosrespektimit tė ligjeve anti-korrupsion.Vlerėsimi pėr kėto kategori do tė bėhet nė mėnyrė automatike, me filtra analitik tė paracaktuar.

 • Pamundėsi kohore pėr pėrgatitje tė njė oferte (ofertė teknike plus dokumentacion)
 • Tendera me vlerė mbi 800 mijė lekė dhe ne afat pėr dorėzim tė ofertės mė pak se 72 orė. Kjo ėshtė kohė e pamjaftueshme pėr plotėsim dokumentacioni dhe hartim oferte me specifikime teknike. Probabiliteti qė tenderi tė jetė ekspozuar mė herėt tek njė kompani klienteliste ėshtė i lartė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje artikuj pastrimi- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 104 670,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues ATLANTIK 3 SHPK - M-B-Kurti SHPK - FERIT MYFTARI - T&M CHEMICAL DISTRIBUTION SHPK - w CENTER SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ATLANTIK 3 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 200 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Formulari i njoftimit tė kontratės
  Shpallja e Fituesit Nr.18 - Dt.09-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.30-05-2016

  Blerje artikuj pastrimi

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
  Objekti i Tenderit Blerje artikuj pastrimi- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 1 104 670,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 04-04-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-04-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-04-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Mos botimi nė kohė nė sistemin elektronik tė App
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - Dt.04-04-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.13 - Dt.04-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.