Open Procurement Albania

Mirėmbajtje tė objekteve fizike, impianistikės dhe paisjeve, tė Spitalit Korcė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Korēė
Objekti i Tenderit Mirėmbajtje tė objekteve fizike, impianistikės dhe paisjeve, tė Spitalit Korcė- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 215 960,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 08-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues LEKA SHPK & Ergi SHPK - Xhengo SHPK - VILDEV-CO SHPK & ALB-KORCA SHPK - NIKA SHPK & NIEM SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LEKA SHPK - Ergi SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 477 440,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 972 928,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.13 - Dt.04-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.19 - Dt.16-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.19 - Dt.16-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.