Open Procurement Albania

Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 1 - Mirėmbajtje e sistemit tė ndricimit, elektrik dhe telefonik

Autoritet Prokurues Spitali Sarandė
Institucion Kontraktues Spitali Sarandė
Objekti i Tenderit Shtesė kontrate: "Shėrbimi i mirėmbajtjes sė objekteve ndėrtimore, impianistikės- Loti 1 - Mirėmbajtje e sistemit tė ndricimit, elektrik dhe telefonik
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 30 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shtesė Kontrate
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata +Shtesė
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 17-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues NEAL-86 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • NEAL-86 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 30 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 36 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 17-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.04-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.