Open Procurement Albania

Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kite, reagente dhe materiale konsumi pėr laboratorėt- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit, FSDKSH
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 2 583 330,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 18-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 18-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės Afati 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anulohet pėr marrje parasysh tė njė ankese dhe procedura do tė ndahet nė lote
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.16 - Dt.25-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.