Open Procurement Albania

Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile- Loti 6 - Reagente hematologjik pėr Cell-counter ERMA

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekėsore kite, reagent dhe materiale konsumabile pėr laboratorin Biokimik-Klinik, e ndarė nė Lote- Loti 6 - Reagente hematologjik pėr Cell-counter ERMA
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 581 400,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 26-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BYLIS PHARMA SHPK - EUROMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 575 600,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 690 720,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 25-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.22 - Dt.06-06-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.