Open Procurement Albania

Siguracion ndertese

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Siguracion ndertese
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 250 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-04-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-04-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 30-04-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues SIGAL UNIQA Group AUSTRIA - INSTITUTI i SIGURIMEVE SHA
Operator Ekonomik Kontraktues
 • SIGAL UNIQA Group AUSTRIA
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 240 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 488 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.16 - Dt.25-04-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.30-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.