Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje civile

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Lezhė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje civile - Financimi: FONDI
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 289 310,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 06-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues N-S-S SHPK - 2 L X  SHPK - JUNIK SHPK - NAZERI 2000 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • N.S.S SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 990 308,00
  Data e shpalljes sė fituesit 20-05-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 075 745,73
  Data e lidhjes sė kontratės 01-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės Deri mė 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa, ka marrė pėrgjigje nr vendimi KKP 399/2016 nė datė 31-05-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.23 - Dt.13-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.27 - Dt.11-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.