Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 6 Diclofenac 75mg/3ml ampule

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S- U-" Shefqet Ndroqi"- Loti 6 Diclofenac 75mg/3ml ampule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 42 795,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 16-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALDOSCH FARMA SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 42 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 50 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-06-2016
  Kohėzgjatja e kontratės Deri mė datė 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.18 - Dt.09-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.22 - Dt.06-06-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.20-06-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.