Open Procurement Albania

Mirėmbajtja e objekteve dhe impianistikės pėr Spitalin Pogradec

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Mirėmbajtja e objekteve dhe impianistikės pėr Spitalin Pogradec
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 4 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-05-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 26-05-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues LEKA SHPK - COMFORT SHPK - INFINIT SHPK - Meni SHPK - ADA-CO SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ADA-CO SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 968 136,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 761 763,00
  Data e lidhjes sė kontratės 22-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 04-07-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.29 - Dt.25-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.30 - Dt.01-08-2016

  Mirėmbajtja e objekteve dhe impianistikės pėr Spitalin Pogradec

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
  Objekti i Tenderit Mirėmbajtja e objekteve dhe impianistikės pėr Spitalin Pogradec
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 4 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 23-05-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 26-05-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 26-05-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet kjo procedurė pėr shkak tė njė gabimi nė pėrcaktimin e tipit tė kontratės
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.20 - Dt.23-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.