Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D-Sh-S Bulqizė - Financuar nga Buxheti i Shtetit

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D-Sh-S Bulqizė - Financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 500 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 23-05-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 06-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 06-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues RES 03 SHPK - Eurogjici-Security SHPK - KEVENJO SHPK - Snajper-security SHPK - SAFE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RES-03 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 484 371,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 781 245,21
  Data e lidhjes sė kontratės 10-10-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.42 - Dt.24-10-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.07-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.