Open Procurement Albania

Blerje barna (B3)- Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon)

Autoritet Prokurues Aparati i Ministrisė sė Shėndetėsisė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tropojė
Objekti i Tenderit Blerje barna gjaku dhe organet formuese tė gjakut pėr nevoja spitalore (B3) - financuar nga Buxheti i Shtetit- Loti 6 - Sodium lactate, Sodium Chloride, Potassium Chloride, CaCl x 2H20 (500 ml, Flakon)
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 206 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 15-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 10-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Edna-Pharma SHPK - BYLIS PHARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA - FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 206 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 247 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-05-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.6 - Dt.15-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.14 - Dt.11-04-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.30-05-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.