Open Procurement Albania

Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 975 247,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-09-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-09-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 13-09-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė prej Operatorėve Ekonomike nuk ėshtė kualifikuar - nuk plotėsojnė kriteret e pėrgjithshme dhe tė vecanta tė kualifikimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.39 - Dt.03-10-2016

  Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 975 247,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Rishpallje e Anuluar
  Data e Njoftimit tė Tenderit 08-08-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-08-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 15-08-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnje prej operatorėve ekonomike nuk ėshtė kualifikuar sepse nuk plotėsojnė kriteret e pėrgjithshme dhe tė vecanta tė kualifikimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.31 - Dt.08-08-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.35 - Dt.05-09-2016

  Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
  Objekti i Tenderit Shėrbimi i mirėmbajtjes sė autoambulancave tė Shėrbimit tė Urgjencės Ambulatore dhe SUT
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 975 247,00
  Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-06-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 15-05-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Nuk i ka plotėsuar kriteret e vecanta tė kualifikimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.13-06-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.27 - Dt.11-07-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.