Open Procurement Albania

Blerje kite dhe reagent pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tepelenė

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Objekti i Tenderit Blerje kite dhe reagent pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tepelenė
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 826 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-07-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 11-07-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - Genius SHPK - KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 690 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-07-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 828 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.30 - Dt.01-08-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.15-08-2016

  Blerje kite dhe reagent pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tepelenė

  Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
  Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Tepelenė
  Objekti i Tenderit Blerje kite dhe reagent pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Tepelenė
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 826 600,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 13-06-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-06-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 21-06-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Numėr i pamjaftueshėm ofertash
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.13-06-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.25 - Dt.27-03-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.