Open Procurement Albania

Trajtimi i Mbetjeve Spitalore te Spitalit Rajonal Fier

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Trajtimi i Mbetjeve Spitalore te Spitalit Rajonal Fier
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 322 400,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 20-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 20-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROTEAM SHPK - MEDI TEL SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Euroteam SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 905 164,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 486 197,00
  Data e lidhjes sė kontratės 21-07-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka patur dhe ju ėshtė kthyer pėrgjigje nga Autoriteti Kontraktor nė datė 29-06-2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.23 - Dt.13-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.28 - Dt.18-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.30 - Dt.01-08-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.