Open Procurement Albania

Servisi i automjeteve tė QSUT-sė pėr vitin 2016

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Servisi i automjeteve tė QSUT-sė pėr vitin 2016- Burimi i Financimit - Buxheti i Shtetit pėr vitin 2016
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 166 700,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-06-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-06-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 24-06-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues KADIU SHPK - ALSTEZO SHPK - AUTOLAND SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 834 180,00
  Data e shpalljes sė fituesit 08-06-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 001 016,00
  Data e lidhjes sė kontratės 02-08-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.24 - Dt.20-06-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.29 - Dt.25-07-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.31 - Dt.08-08-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës, mbështetet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.