Open Procurement Albania

Loti 2 - Blerje ultravist pėr Hemodinamikėn

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės pėr vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodėr- Loti 2 - Blerje ultravist pėr Hemodinamikėn- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 08-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues DELTA PHARMA AL SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - INCOMED SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DELTA PHARMA - AL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 999 850,00
  Data e shpalljes sė fituesit 12-08-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 999 850,00
  Data e lidhjes sė kontratės 29-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa nga operatori ekonomik INCOMED dhe ka marrė pėrgjigje nė datė 08-09-2016 sipas vendimit tė K-P-P 695/2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.30 - Dt.01-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.19-09-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.10-10-2016

  Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės pėr vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodėr

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodėr
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodėr
  Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi pėr shėrbimin e Hemodinamikės pėr vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodėr- Loti 3 - Blerje ultravist pėr Hemodinamikėn
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2016
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-07-2016
  Data e mbajtjes sė tenderit 11-07-2016
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit ėshtė sepse asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.30 - Dt.01-08-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.