Open Procurement Albania

Loti 2 - Blerje ultravist për Hemodinamikën

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodër
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodër
Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi për shërbimin e Hemodinamikës për vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodër- Loti 2 - Blerje ultravist për Hemodinamikën- Burimi i financimit - Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 01-08-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 08-08-2016
Data e mbajtjes se tenderit 08-08-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues DELTA PHARMA AL SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - INCOMED SHPK - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • DELTA PHARMA - AL SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 2 999 850,00
  Data e shpalljes se fituesit 12-08-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 999 850,00
  Data e lidhjes se kontrates 29-09-2016
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Ka pasur ankesa nga operatori ekonomik INCOMED dhe ka marrë përgjigje në datë 08-09-2016 sipas vendimit të K-P-P 695/2016
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.30 - Dt.01-08-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.37 - Dt.19-09-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.40 - Dt.10-10-2016

  Blerje materiale mjekimi për shërbimin e Hemodinamikës për vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodër

  Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Shkodër
  Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Shkodër
  Objekti i Tenderit Blerje materiale mjekimi për shërbimin e Hemodinamikës për vitin 2016, Spitali Rajonal Shkodër- Loti 3 - Blerje ultravist për Hemodinamikën
  Nr. Reference
  Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit te Tenderit 04-07-2016
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-07-2016
  Data e mbajtjes se tenderit 11-07-2016
  Nr. i Operatoreve Konkurues
  Operatore Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 3 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Arsyeja e anullimit është sepse asnjë nga ofertat e paraqitura nuk përputhet me kriteret e përcaktuara në dokumentet e tenderit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.30 - Dt.01-08-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.