Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes sė sigurisė me roje private
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 5 385 380,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-07-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-07-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 11-07-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues MYRTO SECURITY SHPK
NAZERI 2000 SHPK
KUMRIA SHPK
BAHITI G SHPK
OKTAPUS SHPK
EUROGJICI SECURITY SHPK
Internacional Security Albania SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KUMRIA 1 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 791 986,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 300 153,28
  Data e lidhjes sė kontratės 08-11-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Data e lidhjes sė kontratės shtesė 30-12-2016
  Vlera e shtesės (nė Lekė, me TVSH) 452,488
  Buletini i publikimit tė shtesės Nr.1 - Dt.09-01-2017
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ankesat u paraqiten nga operatoret ekonomike Nazeri 2000 SHPK dhe Bahiti G SHPK.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 26.07.2016.

  Jane s’kualifikuar:
  1. NAZERI 2000 SHPK
  Per paraqitje dokumentacioni te parregut.
  2. Eurogjici SHPK
  Per paraqitje dokumentacioni te parregut.
  3. Internaciona Security Albania SHPK
  Per paraqitje dokumentacioni te parregut.
  4. Oktapius 1 SHPK
  Per paraqitje dokumentacioni te parregut.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.26 - Dt.04-07-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.14-11-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.45 - Dt.14-11-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.