Open Procurement Albania

Blerje barna B5- Loti 1 - Cefazoline Sodium dhe Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule; Loti 22 - Ketoprofen sale di sina

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Devoll
Objekti i Tenderit Blerje barna anti-infektivë të përgjithshëm, antituberkulare, antineoplastike dhe immunomodulatore, dermatologjike, gjaku dhe organet formuese të gjakut, psikiatria, sistemi kardiovaskular dhe sistemi muskolo-skeletik (B5)- Loti 1 - Cefazoline Sodium dhe Loti 21 - Diclofenac sodium, 75 mg/3ml, ampule; Loti 22 - Ketoprofen sale di sina
Nr. Reference REF: 60/10-02-2016
Vlera / Fondi Limit 132 700,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 22-02-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 11-03-2016
Data e mbajtjes se tenderit 11-03-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Incomed SHPK - TRIMED SHPK - OMEGA PHARMA GROUP
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 132 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 28-03-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 159 240,00
  Data e lidhjes se kontrates 28-06-2016
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.15 - Dt.18-04-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.27 - Dt.11-07-2016

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.