Open Procurement Albania

Blerje Detergjentesh pėr Nevoja Te Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Kukės pėr Vitin 2016

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje detergjentesh pėr nevoja tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės pėr vitin 2016 - Financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 180 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 18-01-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-01-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 21-01-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues W-CENTER SHPK - MURATI D SHPK - Pastrime Silvio SHPK - T&M CHEMICAL DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • WCENTER SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 100 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 28-02-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 320 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-04-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 01-12-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.2 - Dt.18-01-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.7 - Dt.22-02-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.15 - Dt.18-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.