Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Loti 8 - Metronidazole; Loti 12 - Glucose; Loti 15 - Sodium bikarbonate; Loti 16 - Sodium Chloride; Loti 17 - Sodium Chloride; Loti 19 - Sodium lactate dhe Sodium Chloride dhe Potassium Chloride dhe CaCl x 2H20; Loti 22 - Omeprazol; Loti 38 - Paracetamol; Loti 43 - Sodium Chloride

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15-04-2016- Loti 8 - Metronidazole; Loti 12 - Glucose; Loti 15 - Sodium bikarbonate; Loti 16 - Sodium Chloride; Loti 17 - Sodium Chloride; Loti 19 - Sodium lactate dhe Sodium Chloride dhe Potassium Chloride dhe CaCl x 2H20; Loti 22 - Omeprazol; Loti 38 - Paracetamol; Loti 43 - Sodium Chloride
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 141 080,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Edna Farma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA - FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 141 076,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 369 291,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.18-07-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.