Open Procurement Albania

Blerje medikamente- Lot 24 - Vitamine B1 (Thiamine Hydrochloride), 50 mg -1 ml, Ampule

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Sarandė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr plotėsimin e nevojave deri mė 15-04-2016- Lot 24 - Vitamine B1 (Thiamine Hydrochloride), 50 mg -1 ml, Ampule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 19 440,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues Ilma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Ilma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 19 440,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 23 328,00
  Data e lidhjes sė kontratės 07-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.18-07-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.