Open Procurement Albania

Blerje pajisje mjekėsore dhe laboratorike

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Blerje pajisje mjekėsore dhe laboratorike- Burimi i Financimit - Nga tė ardhurat dytėsore tė vetė institucionit
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 3 854 170,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 25-07-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 01-08-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 01-08-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK - MONTAL SHPK - FEDOS SHPK - BYLIS PHARMA SHPK - BIOMETRIC ALBANIA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 795 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 02-08-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 4 554 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-09-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 55 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur pretendime nga palėt, tė cilat janė sqaruar dhe kthyer pėrgjigje, ankim sipas formatit tė dokumentave standarte s’ka
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.29 - Dt.25-07-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.33 - Dt.22-08-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.37 - Dt.19-09-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.