Open Procurement Albania

Loti 2 - Anti-infektivë të përgjithshëm, Amoxilcilinë dhe acid clavulonic 1gr dhe 200 mg Flakon

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Gjirokastër
Objekti i Tenderit B10 - Blerje barna anti-infektivë të përgjithshëm për nevoja spitalore- Loti 2 - Anti-infektivë të përgjithshëm, Amoxilcilinë dhe acid clavulonic 1gr dhe 200 mg Flakon
Nr. Reference REF: 176/27-04-2016
Vlera / Fondi Limit 9 700,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit te Tenderit 03-05-2016
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 09-05-2016
Data e mbajtjes se tenderit 09-05-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Fatos Lashi - TRIMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 9 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 10-05-2016
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 11 640,00
  Data e lidhjes se kontrates 22-07-2016
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2016
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.17 - Dt.03-05-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.20 - Dt.23-05-2016
  Lidhja e Kontrates Nr.31 - Dt.08-08-2016

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.